Spire OEM1525B Fekete 500W ATX ház
Formátum: ATX • 5,25" külső hely: 1 db
Gyártói cikkszám:
OEMJ1525B-500Z-E12
Márka:
SPIRE
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
AC97 audio csatlakozó van a házban
Adatok
Alaplap méret
Formátum
ATX
Alapadatok
Anyag
Acél
Alap szín
Fekete
5,25" külső hely
1 db
3,5" külső hely
0 db
Tápegység
Igen
Tápegység teljesítmény
500 W