Samsung 65" QE65QN95DATXXH 4K UHD Smart Neo QLED Mini LED TV
Kijelző méret: 65 " • Képátló: 163,00 cm • Kijelző típus: NeoQLED • Kijelző felbontás: 3840x2160 • Smart: Van • Tuner: DVB-T2;DVB-C;DVB-S2;CI+ • USB 2.0 be: 2 db • HDMI be: 4 db • WiFi: Van • Energia osztály 2021.: F
Gyártói cikkszám:
QE65QN95DATXXH
Márka:
SAMSUNG
Garancia:
36 hónap Samsung szervizben
db
Kosárba
4 db
Termékleírás
NQ4 AI Gen2 Processzor
4K AI Felskálázás
Quantum Mini LED Pro
Motion Xcelerator 144 Hz
Élvezd a zökkenőmentes képi megjelenítést még a hihetetlenül gyors akciók során is! A Samsung egyedülálló dinamikus frissítési technológiája sima mozgási teljesítményt biztosít a VRR játékokhoz, akár 4K 144 Hz-ig.
One UI Tizen
Hirdetések és ajánlások a Smart Hub felhasználói felülettel rendelkező eszközökön
SmartThings
AirSlim
Elegánsan keskeny kialakítás, amely zökkenőmentesen illeszkedik a falra.
SolarCell távirányító
Adatok
  • Kijelző
    • Kijelző méret
      • 65 "
    • Képátló
      • 163,00 cm
    • Kijelző típus
      • NeoQLED
    • Kijelző felbontás
      • 3840x2160
    • Kijelző képfrissítés
      • 100 Hz
  • Alapadatok
    • Smart
      • Igen
    • Tuner
      • DVB-T2
      • DVB-C
      • DVB-S2
      • CI+
    • Hangszóró
      • 70W