Zalman ZM600-LXII 600W ventillátorral dobozos tápegység
Gyártói cikkszám:
ZM600-LXII
Márka:
ZALMAN
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Tartozékok
Túlfeszültségvédő
Megnézem mindet
#259052
#259052
EMOS P54212 2m 900J SCHUKO 4 csatlakozós túlfeszültség védett elosztó
EMOS P54222 2m 1800J SCHUKO 4 csatlakozós túlfeszültség védett elosztó
Legrand 646836 6-os 19"/1U 3m túlfeszvédett elosztósor
EMOS P54252 3m 1800J SCHUKO 8 csatlakozós túlfeszültség védett elosztó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
HP 24" Z24i WUXGA IPS DVI//DP/VGA/USB fekete monitor (Használt A)
HP 34" Series7 Pro 734pm WQHD HDMI/DP/USB fekete monitor
Lande LN-SBO-IP5512U6060-LG SAFEbox 19" 12U 600x600 kültéri szürke fali rack szekrény
MSI MAG A750BN PCIE5 750W 80+Bronze ventillátorral dobozos tápegység