LG 86" 86UR78GC0LB 4K UHD Smart LED TV
Kijelző méret: 86 " • Képátló: 218,40 cm • Kijelző típus: LED • Kijelző felbontás: 3840x2160 • Smart: Van • USB 2.0 be: 2 db • HDMI be: 4 db • WiFi: Van • Energia osztály 2021.: F
Gyártói cikkszám:
86UR78GC0LB.AEU
Márka:
LG
Garancia:
36 hónap LG szervizben
Gyûjtõ:
raklap=5db
db
Kosárba
4 db
Termékleírás
Felfedi a legapróbb részleteket is
Még magasabb szintű tévé-élmény
Újraértelmezi a 4K-t
Az UHD TV-k egy új skálája
Csodálja kedvenc tartalmait most testközelből az ultranagy 4K-s UHD TV-n!
Tökéletesen alkalmas a teljes értékű hangzásra
Kedvenc műsoraihoz kristálytiszta hang társul, így igazán jól hallhatja őket.
Változatos beállítások
Az Ön ízlésére szabva
Saját profil
Gyorsindító kártya
LG Okoskamera
Konnektivitás
Moziszerű, lenyűgöző élmény az otthonában
Élvezze a 4K tévénézés élményét, mintha a moziban ülne!
Végtelen tartalom, amikor csak szeretné
Az LG UHD TV-n könnyedén élvezheti a legnagyobb internetes streaming szolgáltatók tartalmait.
A legjobb AAA játékok itt kezdődnek
Játékoptimalizáló és Irányítópult
Adatok
  • Kijelző
    • Kijelző méret
      • 86 "
    • Képátló
      • 218,40 cm
    • Kijelző típus
      • LED
    • Kijelző felbontás
      • 3840x2160
    • Kijelző képfrissítés
      • 50 Hz
  • Alapadatok
    • Smart
      • Igen
    • Hangszóró
      • 20W