Zalman ZM800-GV2SE 800W 80+ Bronze ventillátorral dobozos tápegység
Tápegység teljesítmény: 800 W • Hatékonyság: 80 PLUS Bronze • Hatásfok: 88 % • Ventilátor átmérő: 120 mm
Gyártói cikkszám:
ZM800-GV2SE
Márka:
ZALMAN
Garancia:
60 hónap
Gyûjtõ:
karton=8db
Termékleírás:
A Zalman ZM800-GV2SE 800W 80+ Bronze dobozos tápegység megbízható és költséghatékony megoldást kínál gamer és nagy teljesítményű asztali PC-khez. Az 80+ Bronze minősítés megfelelő energiahatékonyságot biztosít, csökkentve az áramveszteséget és a hőtermelést, miközben a 800 W névleges teljesítmény bőséges tartalékot nyújt modern processzorok és dedikált videokártyák mellé. A stabil feszültségszabályozás hozzájárul a rendszer üzembiztos, hosszú távú működéséhez.
A Zalman ZM800-GV2SE tápegység beépített, halk működésű ventilátorral rendelkezik, amely hatékony hűtést biztosít terhelés alatt is. A korszerű védelmi funkciók (OVP, UVP, OPP, SCP) óvják a számítógép alkatrészeit a rendellenes működéstől. ATX kompatibilis, dobozos kivitelének köszönhetően könnyen beépíthető új vagy meglévő konfigurációkba, így ideális választás mindazoknak, akik egy nagy teljesítményű, megbízható 800 W-os 80+ Bronze tápegységet keresnek jó ár-érték arány mellett.
GV2SE tápegység – hatékony, halk és megbízható működés
Cybenetics ETA Silver hatékonyság
Cybenetics LAMBDA zajminősítés
80 PLUS Bronze (230V EU) tanúsítvány
A 80 PLUS Bronze szabvány a következő hatékonysági szinteket biztosítja:
  • 85% 20% terhelés
  • 88% 50% terhelés
  • 85% 100% terhelés
A magas hatékonyság kevesebb hőt és kevesebb ventilátorzajt eredményez.
Halk és tartós hűtési megoldás
HDB csapágyas ventilátor
A hidrodinamikus csapágy:
  • hosszú élettartamot,
  • alacsony zajszintet,
  • stabil működést
biztosít még alacsony fordulatszámon is.
120 mm-es HDB ventilátor
Adatok
  • Alapadatok
    • Tápegység teljesítmény
      • 800 W
    • Hatékonyság
      • 80 PLUS Bronze
    • Hatásfok
      • 88 %
    • Ventilátor átmérő
      • 120 mm
    • PFC
      • Aktív
    • MTBF (Meghibásodások közti átlagos idő)
      • 100000 óra
  • Fizikai jellemzők
    • Szélesség (max.)
      • 150 mm
    • Magasság (max.)
      • 86 mm
    • Mélység (max.)
      • 140 mm