Hikoki 371750 BSL36A18 akkumulátor
Gyártói cikkszám:
371750
Márka:
HIKOKI
Garancia:
12 hónap Hikoki szervizben
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
Csúszótalpas lítium-ion akku 36V, 2,5Ah / BSL36A18
Adatok
Tölthető akkumulátor típus
Li-Ion
Alapadatok
Típus
Akkumulátor
Hasonlók
Megnézem mindet
#467607
Einhell 4511631 18V 3Ah PXC Plus Twinpack 2 db akkumulátor
Scheppach SBP4.0 - IXES 20 V 4 Ah Li-Ion akku akkumulátor
Scheppach SBSK2.0 - IXES 20 V akku 2 Ah + töltő 2,4 Ah készlet
Scheppach SBSK4.0 - IXES 20 V akku 4 Ah + töltő 2,4 Ah készlet
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Hama 4649 POCKET II ROTA mini állvány
SEAGATE FireCuda Starfield 2,5" 5TB USB 3.0 külső winchester