Hikoki 372120 BSL36B18 akkumulátor
Gyártói cikkszám:
372120
Márka:
HIKOKI
Garancia:
12 hónap Hikoki szervizben
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
Csúszótalpas lítium-ion akku 36V, 4,0Ah / BSL36B18
Adatok
Tölthető akkumulátor típus
Li-Ion
Alapadatok
Típus
Akkumulátor
Hasonlók
Megnézem mindet
#467607
Einhell 4511631 18V 3Ah PXC Plus Twinpack 2 db akkumulátor
Scheppach SBP4.0 - IXES 20 V 4 Ah Li-Ion akku akkumulátor
Scheppach SBSK2.0 - IXES 20 V akku 2 Ah + töltő 2,4 Ah készlet
Scheppach SBSK4.0 - IXES 20 V akku 4 Ah + töltő 2,4 Ah készlet
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Pilot G2 0,5mm zöld rollerirón
ICO Orient 4db-os kék golyóstoll
Herlitz GREENline 17cm favonalzó
Bosch akkumulátor (18 V,2,5Ah)