Hikoki 373788 BSL36A18 2 db-os akkumulátor szett
Gyártói cikkszám:
373788
Márka:
HIKOKI
Garancia:
12 hónap Hikoki szervizben
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
Csúszótalpas lítium-ion akku 36V, 2,5Ah / BSL36A18 / 2 db
Adatok
Tölthető akkumulátor típus
Li-Ion
Alapadatok
Típus
Akkumulátor
Hasonlók
Megnézem mindet
#467607
Einhell 4511631 18V 3Ah PXC Plus Twinpack 2 db akkumulátor
Scheppach SBP4.0 - IXES 20 V 4 Ah Li-Ion akku akkumulátor
Scheppach SBSK2.0 - IXES 20 V akku 2 Ah + töltő 2,4 Ah készlet
Scheppach SBSK4.0 - IXES 20 V akku 4 Ah + töltő 2,4 Ah készlet