Ryobi RY18HT45A-120 akkumulátoros sövényvágó
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Márka:
RYOBI
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
- 18V LINEA kialakítású akkus sövénynyíró
- préselt, gyémántcsiszolt penge: 45 cm
- 1350 ford./perc sebesség
- Hedge sweepel együtt
- vágókapacitás: 22 mm
- 1 x 2,0 Ah akkumulátorral és töltővel
Adatok
Alapadatok
Típus
Sövényvágó
Akkumulátoros
Igen
Technikai paraméterek
Akkumulátor Li-ion
2 Ah
Akkufeszültség
18 V
Hasonlók
Megnézem mindet
#310636
#310636
Bosch EasyHedgeCut 45 elektromos sövényvágó
Bosch UniversalHedgePole 18 teleszkópos akkumulátoros sövényvágó
Riwall RAHT 5220 SET 20V akkumulátoros sövényvágó
Riwall RAHT 5640 40V akkumulátor és töltő nélkül akkumulátoros sövényvágó