TRIO R55230101 Star 30,5 cm USB asztali lámpa
Típus: Asztali lámpa • Alap szín: Fehér
Gyártói cikkszám:
R55230101
Márka:
TRIO
Garancia:
60 hónap
Gyûjtõ:
karton=24db
db
Kosárba
Adatok
Fizikai jellemzők
IP besorolás
IP20
Lámpatest/kar/oszlop anyaga
Műanyag
Nettó súly
0,34 kg
Magasság (max.)
30,5 cm
Mélység (max.)
10 cm
Szélesség (max.)
18,7 cm
Átmérő
9 cm
Csomag tartalma
Izzót tartalmaz-e
Igen
Izzó típus
LED
Alapadatok
Típus
Asztali lámpa
Család
Star
Izzó foglalat
Integrált
Alap szín
Fehér
Egyéb szín
Fehér
Foglalat max. W
1 W
Elhelyezés
Nappali/Hálószoba
Feszültség
230,0 V
LED
Igen
Nappali
Hálószoba
Hasonlók
Megnézem mindet
#229156
#229156
TRIO R55210101 Heart 30,5 cm USB asztali lámpa
TRIO 525690101 Grande 9W 1300lm 3000+4000+5000K fehér asztali lámpatest
Taotronics TT-DL071 hordozható LED lámpa
Emos Z7602W LED Stella fehér asztali lámpa
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
TRIO R22149101 Clipper 62x42 cm fali lámpa
Berlinger Haus BH/9225 150 kg kapacitású, lila személymérleg
TRIO 402000142 Pure 28W E14 antracit álló lámpatest