Dahua PFS3006-4ET-60-V2 1x 10/100(Hi-PoE/PoE+/PoE)+3x 10/100(PoE+/PoE)+2x 10/100 uplink, 60W PoE switch
Gyártói cikkszám:
PFS3006-4ET-60-V2
Márka:
DAHUA
Garancia:
36 hónap
Gyûjtõ:
karton=8db
db
Kosárba
Leírás
250 m nagy távolságú PoE átvitel
A kép illusztráció. A termék ettől eltérhet.
Adatok
Alapadatok
Switch típusa
Nem menedzselhető
Smart menedzselhetőség
Nem
Csatlakozó(k)
Alap LAN csatlakozók típusa
Fast Ethernet (10/100)
10/100 Mbps LAN
4 db
POE portok száma
4 db
Hálózat
Max. adatátviteli sebesség / mp
2 Gbit/s
Szabvány
802.3af
802.3at
Kialakítás
Alap szín
Fekete
Külső tápegység
Igen
Tápellátás
Teljesítmény felvétel
60W
Egyéb adatok
Folyamatszabályozás támogatás
Igen
Relatív üzemi páratartalom
10 - 90 %
Működési hőmérséklet-tartomány (T-T)
-10 - 50 °C
POE támogatás
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
130 mm
Magasság (max.)
26 mm
Mélység (max.)
85 mm
Súly
300 gramm
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek