Dahua PFS3010-8ET-96-V2 1x 10/100(Hi-PoE/PoE+/PoE)+7x 10/100(PoE+/PoE)+2x gigabit uplink, 96W PoE switch
Gyártói cikkszám:
PFS3010-8ET-96-V2
36 hónap
Gyûjtõ:
karton=8db
db
Kosárba
Leírás
250 m nagy távolságú PoE átvitel
A kép illusztráció. A termék ettől eltérhet.
Adatok
Alapadatok
Switch típusa
Nem menedzselhető
Switch Layer
Layer 2 (L2)
Smart menedzselhetőség
Alap LAN csatlakozók típusa
Fast Ethernet (10/100)
Összes LAN port
8 db
Gigabit LAN
2 db
10/100 Mbps LAN
8 db
Hálózat
10G támogatás
Nem
Max. adatátviteli sebesség / mp
6 Gbit/s
Szabvány
802.3
802.3ab
802.3af
802.3at
802.3u
802.3x
Kialakítás
LED-kijelzők
Igen
Alap szín
Fekete
Egyéb adatok
Folyamatszabályozás támogatás
Relatív üzemi páratartalom
5 - 95 %
Működési hőmérséklet-tartomány (T-T)
-10 - 55 °C
Szélesség (max.)
190 mm
Magasság (max.)
30 mm
Mélység (max.)
100 mm
Súly
490 gramm
Utoljára megtekintett termékek
HiLook THC-B150-M(2.8mm) /kültéri/5MP/2,8mm/IR20m/4in1 Turbo HD analóg csőkamera
Edding 5300 F jelző fehér színű (922) D10 akril marker