Panasonic SC-HC200EG-K fekete Mikro HiFi
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
SC-HC200EG-K
Márka:
PANASONIC
Garancia:
24 hónap Panasonic szervizben
db
Kosárba
Leírás
Mikro HiFi CD/USB lejátszóval, bluetooth funkcióval, fekete színben, Teljesítmény: 20 W
Adatok
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fekete
Magasság (max.)
197 mm
Szélesség (max.)
400 mm
Mélység (max.)
107 mm
Alapadatok
Típus
Mikro HiFi
Hordozható
Nem
Teljesítmény
20,0 W
Bluetooth
Igen
Rádió
Igen
Kimenő teljesítmény
20 W