Panasonic SC-HC200EG-W fehér Mikro HiFi
Gyártói cikkszám:
SC-HC200EG-W
Márka:
PANASONIC
Garancia:
24 hónap Panasonic szervizben
db
Kosárba
Leírás
Mikro HiFi CD/USB lejátszóval, bluetooth funkcióval, fehér színben, teljesítmény: 20 W
Adatok
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fehér
Magasság (max.)
197 mm
Szélesség (max.)
400 mm
Mélység (max.)
107 mm
Alapadatok
Típus
Mikro HiFi
Hordozható
Nem
Teljesítmény
20,0 W
Bluetooth
Igen
Rádió
Igen
Kimenő teljesítmény
20 W