TP-Link TL-SG1005P 5x GbE LAN Switch 4xPoE nem menedzselhető asztali switch
Gyártói cikkszám:
TL-SG1005P
Márka:
TP-LINK
Garancia:
60 hónap
db
Kosárba
Alapadatok
Switch típusa
Nem menedzselhető
QoS
Igen
Automatikus MDI/MDI-X
Igen
MAC címtábla
2000 bejegyzés
POE maximális teljesítmény
56 W
Csatlakozó(k)
Alap LAN csatlakozók típusa
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Összes LAN port
5 db
POE portok száma
4 db
Hálózat
10G támogatás
Nem
Max. adatátviteli sebesség / mp
10 Gbit/s
Szabvány
802.1p
802.3af
802.3x
Biztonság
IGMP szűrés
Kialakítás
LED-kijelzők
Alap szín
Fekete
Külső tápegység
Tápellátás
Bemeneti feszültség
Teljesítmény felvétel
63W
Egyéb adatok
Folyamatszabályozás támogatás
Relatív üzemi páratartalom
10 - 90 %
Működési hőmérséklet-tartomány (T-T)
0 - 40 °C
POE támogatás
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
100 mm
Magasság (max.)
25 mm
Mélység (max.)
98 mm