Hikoki MZBS180500 Carat betoncsiszoló
Gyártói cikkszám:
MZBS180500
Márka:
HIKOKI
Garancia:
24 hónap Hikoki szervizben
db
Kosárba
Leírás
Termékleírás
Erős, 2200 W-os betoncsiszoló elektronikus fordulatszám szabályozással
2 párhuzamos rezgés elnyelő markolat az optimális kezelhetőség és kényelem érdekében
Integrált porelszívó és porfogó kefék a pormentes munkavégzés érdekében
Lágy indítás és túlterhelés elleni védelem
A levehető porvédő egységnek köszönhetően fal melletti munkákhoz is kiválóan használható
Szerszámkofferral
Műszaki adatok
Csiszolótárcsa:180 mm
Furat:22,23 mm