Iris Lighting HBLREFLECTOR200W fényterelő ernyő
Gyártói cikkszám:
HBLREFLECTOR200W
Márka:
IRIS
Garancia:
24 hónap
Kosárba
Leírás
Fényterelő ernyő IL-HBL 200W típusú csarnokvilágítóhoz
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
LAV Nora Long Drink 325ml koktélos pohár szett 6 darabos LV-NOR266F
Emos ZQ9545 4W (40W)/470 lm/természetes fehér Classic JC /G9 LED izzó