Ryobi R12SD-220S 12 V (2x2.0 Ah) csavarozó
Típus: Csavarozó
Márka:
RYOBI
Garancia:
24 hónap Ryobi szervizben
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
- 10mm tokmány,
- 22 fokoztú nyomatékállítás
- 25 Nm
- 2 x 2.0 Ah
- akkumulátor, töltő, puha táskában
Regisztráció kiterjesztett garanciára: https://warranty.ryobitools.eu/hu-hu/home
Adatok
Technikai paraméterek
Feszültség
12,0 V
Fokozat
22
Fúrótokmány
10 mm
Max. forgatónyomaték (kemény)
25 Nm
Üresjárati fordulatszám
0-600 ford/perc
Tölthető akkumulátor típus
Li-ion
Alapadatok
Típus
Csavarozó
Hasonlók
Megnézem mindet
#144092
#144092
Einhell 4513660 TH-CD 12-2 Li akkumulátoros csavarozó
Bosch 06039C6020 Pushdrive 3,6 V Li-ion akkumulátoros csavarozó
Bosch 0603977021 PSR Select akkumulátoros csavarozó
Einhell TE-SD 3,6 Li Kit akkumulátoros csavarozó szett
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek