Provision-isr PR-12V1A-A 12VDC/1A kapcsolóüzemű tápegység
Gyártói cikkszám:
PR-12V1A-A
Márka:
PROVISION-ISR
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Leírás
PROVISION-ISR kapcsolóüzemű tápegység, adapteres kialakítás, stabilizált, 12Vdc, 1000mA.
Adatok
Alapadatok
Típus
Tápegység
Hasonlók
Megnézem mindet
#303954
#303954
Dahua PFM320D-EN 12VDC/2A tápegység
MEAN WELL DDR-120B-48 48VDC 2,1A 120W 4kV-ig szigetelt 1 kimenetű DC/DC konverter
Dahua PFM300 12VDC 2A kültéri felületre szerelhető tápegység kötődobozzal
Roger PS8D 13.8VDC/10.8A/tápegység
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
MikroTik RB5009UG+S+IN 1x2.5GbE LAN 7xGbE LAN 1xSFP+ port Smart router
Pritt Refill 6mm utántöltő kazetta