MEAN WELL NDR-480-48 48V 10A 480W DIN sínre szerelhető tápegység
Teljesítmény: 480 W • Kimeneti feszültség (V): 48 • Kimeneti áram: 10 A
Gyártói cikkszám:
NDR-480-48
Márka:
MEAN WELL
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
Méretek: 85,5x125,2x128,5mm
Adatok
Alapadatok
Teljesítmény
480 W
Kimeneti feszültség (V)
48
Kimeneti áram
10 A
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek