Gorenje IMC1200B jégkockakészítő
Típus: Jégkocka készítő
Gyártói cikkszám:
559065
Márka:
GORENJE
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
Tulajdonságok:
Napi jégmennyiség: 12 kg
Jégkockaméret: XL
Kivehető tartály az egyszerű működtetésért és karbantartásért
Jégkocka gyártási kapacitás: 9 perc
Egyszerű elektronikus vezérlés
Vízszint kijelző a jobb folyamatvezérlésért
Jégszint kijelző
Hűtőközeg mennyiség: 17 g
Víztartály kapacitás: 2,2 L
Méretek (SZx M x M): 24,4 × 31,5 × 37,3 cm
Csomagolási méretek: 32,4 × 37,9 × 45,3 cm
Nettó súly: 9,7 kg
Bruttó súly: 11,2 kg
Csatlakoztatási teljesítmény: 120 w
Adatok
Alapadatok
Típus
Jégkocka készítő
Tulajdonságok
Kijelző
Igen
Edény űrtartalma
2,20 l
Tápellátás
Teljesítmény
120 W
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fekete
Szélesség (max.)
244 mm
Magasság (max.)
315 mm
Mélység (max.)
373 mm