Gorenje IMD1200W hordozható jégkockakészítő gép
Típus: Jégkocka készítő
Gyártói cikkszám:
738301
Márka:
GORENJE
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
- Teljesítmény: 1200 W
- Érintőgombos vezérlés
- Hűtőközeg: R600a
- 1,8 literes víztartály
- Jégkészítési idő 9 perc, 12 kg/nap
- Golyó formájú jégdarabok
- Műanyag kiszedő lapát
- Hordozható
- Fehér szín
Adatok
Alapadatok
Típus
Jégkocka készítő
Tulajdonságok
Edény űrtartalma
1,80 l
Tápellátás
Teljesítmény
1200 W
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fehér
Szélesség (max.)
310 mm
Magasság (max.)
210 mm
Mélység (max.)
325 mm