Stalflex RC19-4U-450GB 19" 4U 450 mm mély lapraszerelt fekete üveg ajtós fali rack szekrény
Gyártói cikkszám:
RC19-4U-450GB
Márka:
STALFLEX
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Office Depot 76x76mm öntapadós 6db sárga jegyzettömb
Baseus SUWX020001 Stable fekete szellőzőrácsba illeszthető autós tartó
Stell SHO 3900 Single 40"-70" VESA 600x400 dönthető, forgatható mennyezeti TV tartó