CRMACC12MM horganyzott rozsdamentes acélból 1 m hosszú fém fogasléc
Gyártói cikkszám:
CRMACC12MM
Márka:
CONTROL
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Leírás
Fogasléc, horganyzott rozsdamentes acélból, 12mm széles, 1m, rögzitő csavarokkal
Adatok
Típus
Kiegészítő típusa
Fogasléc
Hasonlók
#259977
#259977
CRV6/1 m/fém betétes/műanyag fogasléc
CRS6/1 m/fém betétes/műanyag fogasléc
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Lanberg SC01-4504-10B 19" 4U SZÉL:430mm MÉLY:450mm MAG:177mm táp nélküli rack szerver ház