Hensel HB1000H-T 1xM63A+1xM63inverteres csoportos 1-szintes 1-mérőhely 1M mérőszekrény-modul
Márka:
HENSEL
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
Mérőhelyek száma: 1
Műanyag szerelőlemezzel
Fedélzárás szerszámmal
Kizárólagos őrizet alá vonásra előkészítve
A szerelőlemez plombálási lehetőséggel
Víztiszta fedéllel
Kikönnyítés nélküli megerősített oldalfalakkal,
ékes-csapos összeépítéshez
Beltéri és védett kültéri villamos szerelésekhez
Mellékelt tartozékok: vezeték egységcsomag, fogyasztásmérő
rögzítő csavarok, kismegszakító burkolat, lezáró sodrony
Névleges feszültség: Un = 230V a.c.
Névleges szigetelési feszültség: Ui = 690 V a.c. / 1000 V d.c.
Áramkör névleges árama: Inc = 63 A
Méret: 300 x 300 x 182 mm
Rendszerengedély szám: HEN22.TE117(HB1000H-T)-
Sz-M63
Adatok
Alapadatok
Típus
Mérőszekrény
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
300 mm
Magasság (max.)
300 mm
Mélység (max.)
182 mm