AEG BS 18SBL-202C 18 V-os Subcompact Brushless fúrócsavarozó
Típus: Fúró-csavarozó
Márka:
AEG
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
•18 V-os Subkompakt BRUSHLESS fúrócsavarozó
•65 Nm nyomaték
•0-450 ford/ perc
•0-1750 ford/ perc
•13 mm-es fém tokmány
•2 x 2,0 Ah akkumulátor, töltő
Adatok
Technikai paraméterek
Feszültség
18,0 V
Fúrótokmány
13 mm
Max. forgatónyomaték (kemény)
65 Nm
Üresjárati fordulatszám
Tölthető akkumulátor típus
Li-ion
Alapadatok
Típus
Fúró-csavarozó
Hasonlók
Megnézem mindet
#473386
#473386
Scheppach C-DD45-X - akkus 2-sebességes IXES 20 V (akku és töltő nélkül) fúró/csavarozó
Scheppach BC-DD60-X - akkus 2-sebességes indukciós motorral IXES 20 V (akku és töltő nélkül) fúró/csavarozó
AEG BS 18C2BL LI-402C akkumulátoros fúrócsavarozó
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek