Hikoki DS18DBSL-BASIC-HITBOX fúró-csavarozó
Típus: Fúró-csavarozó
Gyártói cikkszám:
DS18DBSL-BASIC-HITBOX
Márka:
HIKOKI
Garancia:
12 hónap Hikoki szervizben
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
Üzem közben folyamatos akkumulátor töltöttség színt kijelzés.
Adatok
Technikai paraméterek
Feszültség
18,0 V
Fúrótokmány
13 mm
Max. forgatónyomaték (kemény)
70 Nm
Üresjárati fordulatszám
0-1800/min
Tölthető akkumulátor típus
Li-ion
Alapadatok
Típus
Fúró-csavarozó
Hasonlók
Megnézem mindet
#473386
#473386
Scheppach C-DD45-X - akkus 2-sebességes IXES 20 V (akku és töltő nélkül) fúró/csavarozó