Hikoki DS36DA-BASIC fúró-csavarozó
Típus: Fúró-csavarozó
Gyártói cikkszám:
DS36DA-BASIC
Márka:
HIKOKI
Garancia:
12 hónap Hikoki szervizben
Leírás
Termékinformációk:
•Sokrétű felhasználható
•Kategóriájában a leggyorsabb fúrási sebesség
•Jelentősen megnövekedett folyamatos üzemeltetési idő
•Feltöltésenkénti üzemidő (BSL36A18 akkuval) akár 70 óra
•Éppen olyan kompakt, mint a 18 V-os gépek
•Visszaható erők elleni védelem (Reactive Force Control, RFC)
Műszaki adatok:
•Befogás:1.5 – 13mm gyorstokmány
•Max. furat: lágyacél:16 mm
•Max. furat: puhafa:102m
•Max. furat: facsavar:12x100 mm
•Max. furat: gépcsavar:6 mm
•Akkufeszültség:36 V
•Üresjárati fordulatszám (magas):0 – 2,100/min.
•Üresjárati fordulatszám (alacsony):0 – 500/min.
•Max. nyomaték (kemény):138Nm
•Max. nyomaték (lágy):64Nm
•Teljes hossz:204 mm
•Tömeg:2.7kg
Leszállított tartozékok:
•Csak gép, akku és töltő nélkül
•oldalfogantyú
•csavarozó bit
•saruvédő
Adatok
  • Technikai paraméterek
    • Feszültség
      • 36,0 V
    • Max. forgatónyomaték (kemény)
      • 138 Nm