Hikoki DN18DSL-BASIC sarokfúró
Típus: Sarokfúrógép
Gyártói cikkszám:
DN18DSL-BASIC
Márka:
HIKOKI
Garancia:
12 hónap Hikoki szervizben
Leírás
Termékinformációk:
•Töltésenkénti üzemidő: kb. 310 furat
•Kényelmes, széles alsó kapcsoló
•Beépített LED lámpa
•Akkutöltöttség kijelző lámpa
•2 × 18 V 5,0 Ah lítium-ion akku
•Praktikus tokmánykulcs tartó (csak kulcsos tokmánynál)
Műszaki adatok:
•Furat acélban: 10 mm
•Furat fában:28 mm
•Facsavarméret:5,1 × 38 mm
•Fordulatszám:0-1800/min
•Tokmányméret:13 mm kulcs nélküli/kulcsos
•Gép tömege:1,7 kg
Adatok
  • Technikai paraméterek
    • Feszültség
      • 36,0 V
    • Fordulatszám
      • 0-1800/min
    • Fúrótokmány
      • 13 mm