AEG AAKSDS12210 12x210mm SDS-Plus fúrószár
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
12 x 210 mm SDS+ fúrószár
#370206
KWB 49248720 PROFI HSS-G CO 12,0 mm fémfúrószár
KWB 49248710 PROFI HSS-G CO 11,0 mm fémfúrószár
KWB 49248700 PROFI HSS-G CO 10,0 mm fémfúrószár
KWB 49248695 PROFI HSS-G CO 9,5 mm fémfúrószár
Utoljára megtekintett termékek
TP-Link Archer T2U fekete nano USB adapter
Moleskine Notesz Minions Lemi01Qp060M10 Kemény Nap Sárga "L" Vonalas
Pagna A4 PP 16mm 2 gyűrű lime gyűrűs mappa