AEG AAKSDS20460 20x460mm SDS-Plus fúrószár
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
20 x 460 mm SDS+ fúrószár
#370206
KWB 49248720 PROFI HSS-G CO 12,0 mm fémfúrószár
KWB 49248710 PROFI HSS-G CO 11,0 mm fémfúrószár
KWB 49248700 PROFI HSS-G CO 10,0 mm fémfúrószár
KWB 49248695 PROFI HSS-G CO 9,5 mm fémfúrószár
Utoljára megtekintett termékek
Apple Magic Keyboard 12,9" iPad Pro (5. gen) & 13" iPad Air (M2) fehér billentyűzet