TOO SHP-094SS-500W inox elektromos főzőlap
Típus: Elektromos asztali főzőlap
Gyártói cikkszám:
SHP-094SS-500W
Márka:
TOO
Garancia:
12 hónap Display szervizben
Gyûjtõ:
karton=20db
Leírás
TERMÉK JELLEMZŐK:
Szín: Ezüst
Teljesítmény: 500 W
Anyag: Tartós rozsdamentes acél kivitel
Főzőlap átmérője: 10 cm
Beállítások: 5 fokozatos vezérlő gomb jelzőfénnyel
Méret: 13,8 x 17 x 7 cm
Súly: 0,9 kg
Tápkábel hossza: 1 m
Tápellátás: 230V / 50-60Hz
EXTRÁK:
Túlhevülés elleni védelem, biztonsági kapcsoló, kompakt, hordozható méret, csúszásgátló lábak.
Adatok
  • Alapadatok
    • Típus
      • Elektromos asztali főzőlap
    • Egyéb szín
      • Fekete
  • Tulajdonságok
    • Vezérlő
      • 5 fokozatos gomb jelzőfénnyel
    • Csúszásgátló lábak
      • Igen
    • Főzőlap anyaga
      • Fém
    • Főzőzóna
      • 1 db
    • 1-es főzőzóna átmérője
      • 100 mm
  • Tápellátás
    • Teljesítmény
      • 500 W
  • Fizikai jellemzők
    • Anyag
      • Fém
    • Alap szín
      • Ezüst
    • Szélesség (max.)
      • 136 mm
    • Magasság (max.)
      • 136 mm
    • Mélység (max.)
      • 65 mm