Gorenje ICY2000SP asztali indukciós főzőlap
Típus: Indukciós asztali főzőlap
Gyártói cikkszám:
896878
Márka:
GORENJE
Garancia:
24 hónap Gorenje Budapest Kft.
db
Kosárba
Leírás
ASZTALI INDUKCIÓS FŐZŐLAP Teljesítmény: 2000 W, egy indukciós zóna, TouchSlider vezérlés, időzítés funkció, PowerBoost funkció, 22cm átmérőjű főzőzóna, gyermekzár
Adatok
Alapadatok
Típus
Indukciós asztali főzőlap
Tulajdonságok
Vezérlő
Érintőszenzoros
Főzőzóna
1 db
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fekete
Szélesség (max.)
280 mm
Magasság (max.)
42 mm
Mélység (max.)
402 mm