Vivamax GYVIL100 100W infralámpa
Típus: Infralámpa
Gyártói cikkszám:
GYVIL100
Márka:
VIVAMAX
Garancia:
24 hónap Vivaldi Kft.
Termékleírás
Sokoldalú infravörös fényű lámpa a család egészségéért!
Mire jó az infralámpa? Hogyan használjuk ki az infravörös jótékony hatásait?
Főbb alkalmazási területei:
  • Megfázásos és allergiás megbetegedések
    • nátha, melléküreg és egyéb gyulladások
    • arcüreggyulladás esetén
    • légúti betegségek (pl. hörghurut) esetén
    • fülfájás, füldugulás esetén
  • Reumatikus panaszok
    • izomfájdalom, izommerevség
    • derékfájás, lumbágó
    • ízületi fájdalmak: térd, váll, könyök, csípő stb.
  • Sportorvoslás
    • egyes sportsérülések
  • Természetgyógyászat
    • mint kedvelt ún.,” szelíd gyógymód”
    • télen a napsütés áldásos hatásainak pótlására
  • Szépségápolás
    • elsősorban bőrtisztításra
Termékjellemzők:
  • Sokoldalú felhasználhatóság
  • 100 W-os izzóval
  • 2 év garancia a készülékre
  • Kezelési idő: 10-30 perc, kb 30 cm-re tartva a lámpát a kezelendő területtől
Műszaki adatok:
  • Teljesítmény: 100 W
  • Feszültség: 220-240 V, 50 Hz
  • Lámpa méretei: 17 x 10.5 x 18.3 cm
Adatok
  • Műszaki adatok
    • Alap szín
      • Fehér
    • Teljesítmény
      • 100 W
  • Tömeg és méretek
    • Szélesség (max.)
      • 105 mm
    • Mélység (max.)
      • 170 mm
    • Magasság (max.)
      • 183 mm