Vivamax GYVIL150 150W infralámpa
Típus: Infralámpa
Gyártói cikkszám:
GYVIL150
Márka:
VIVAMAX
Garancia:
24 hónap Vivaldi Kft.
Termékleírás
Sokoldalú infravörös fényű lámpa intenzitás szabályzóval és időzítővel a család egészségéért!
Mire jó az infralámpa? Hogyan használjuk ki az infravörös jótékony hatásait?
Főbb alkalmazási területei:
  • megfázásos és allergiás megbetegedések
  • nátha, melléküreg és egyéb gyulladások
  • arcüreggyulladás esetén
  • légúti betegségek (pl. hörghurut) esetén
  • fülfájás, füldugulás esetén
  • reumatikus panaszok
  • izomfájdalom, izommerevség
  • derékfájás, lumbágó
  • ízületi fájdalmak: térd, váll, könyök, csípő stb.
  • sportorvoslás
  • egyes sportsérülések
  • természetgyógyászat
  • mint kedvelt ún.,” szelíd gyógymód”
  • télen a napsütés áldásos hatásainak pótlására
  • szépségápolás
  • elsősorban bőrtisztításra
Mindig kérje ki kezelőorvosa véleményét és tanácsát!
Termékjellemzők:
  • Sokoldalú felhasználhatóság
  • 4 fokozatban állítható a lámpa intenzitása
  • 3 választható kezelési idő: 40 perc, 30 perc, 10 perc
  • A lámpa dőlésszöge állítható
  • 150 W-os izzóval
  • 2 év garancia
  • További izzó is vásárolható hozzá a GYVIL150-I cikkszámon
  • Kezelési idő: általában 10-40 perc, kb 30 cm-re tartva a lámpát a kezelendő területtől
Műszaki adatok:
  • Teljesítmény:
    • maximális: 150 W
    • minimális: 75 W
  • Feszültség: 220-240 V, 50 Hz
  • Lámpa méretei: 17x10,5x18,3 cm
Adatok
  • Műszaki adatok
    • Alap szín
      • Fehér
    • Teljesítmény
      • 150 W
    • AC bemeneti feszültség
      • 220 - 240 V
  • Tömeg és méretek
    • Szélesség (max.)
      • 170 mm
    • Mélység (max.)
      • 183 mm
    • Magasság (max.)
      • 105 mm