Fumagalli SICHEM/G250 E27 opál/fehér kültéri függeszték
Gyártói cikkszám:
G25.120.000.WYE27
Márka:
FUMAGALLI
Garancia:
12 hónap
G25.120.000.AYE27
G25.120.000.WYE27
db
Kosárba
Adatok
Csomag tartalma
Izzót tartalmaz-e
Nem
Alapadatok
Típus
Függeszték
Család
SICHEM/G250
Izzó foglalat
E27
Alap szín
Fehér
Feszültség
230,0 V
Klasszikus
Igen
Fizikai jellemzők
IP besorolás
IP55
Átmérő
250,00 mm
Szélesség (max.)
48 cm
Magasság (max.)
72 cm
Mélység (max.)
60 cm
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Fumagalli SICHEM/GOLIA E27 fehér kültéri függeszték
Fumagalli MIZAR/GOLIA LED 6W 4K E27 fekete kültéri állólámpa
Fumagalli CARLO FS DECO LED 3,5W GU10 fekete kültéri falilámpa