TRIO R67111200 Reality Chara kristály hatású mennyezeti lámpa
Típus: Mennyezeti lámpa • Alap szín: Fehér
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
R67111200
Márka:
TRIO
Garancia:
60 hónap
Gyûjtõ:
karton=8db
db
Kosárba
Adatok
Egyéb funkciók
Éjszakai fény funkció
Igen
Fényerő
950 Lm
Teljesítmény
Névleges élettartam
25000 h
Kapcsolási ciklusok száma
15000
Egyéb adatok
Színhőmérséklet
3000 K
Fizikai jellemzők
IP besorolás
IP20
Lámpatest/kar/oszlop anyaga
Acryl
Átmérő
33,00 mm
Nettó súly
0,7 kg
Magasság (max.)
8,5 cm
Átmérő
33 cm
Csomag tartalma
Távvezérlés
Igen
Izzót tartalmaz-e
Izzó típus
LED
Alapadatok
Típus
Mennyezeti lámpa
Család
Chara
Technológia
LED integrált
Izzó foglalat
Integrált
Alap szín
Fehér
Foglalat max. W
12 W
Energiaosztály
A+
Elhelyezés
Mennyezeti
Feszültség
230,0 V
RGB világítás
LED
Nappali
Hálószoba
Hasonlók
Megnézem mindet
#364015
Iris Lighting ML-CELCPROOF 15W/4000K/1400lm IP44 fehér LED mennyezeti lámpa
Iris Lighting ML-CELCPROOF 15W/3000K/1400lm IP44 fehér LED mennyezeti lámpa
Kohl K51700.03.SR.WH-WH.OP.ST.8.30.DA mennyezeti fehér LED lámpatest
TRIO R62932001 Camillus 24W 2000lm 3000K fehér mennyezeti lámpatest
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
IRIS dekor műgyanta kéz könyvtámasz arany 2 szortiment 11x19cm
HP 22" P22v G5 FHD VA HDMI/VGA monitor
Akyga AK-ND-24 20V/3,25A/65W Lenovo notebook hálózati töltő