Panasonic Eneloop K-KJ50MCD20E AA 2000mAh időzítős akkutöltő +2xAA akku
Típus: Akkumulátortöltő • Akkumulátorok támogatott száma: 2
Gyártói cikkszám:
KKJ50MCD20E
Márka:
ENELOOP
Garancia:
60 hónap
db
Kosárba
Adatok
Kialakítás
Alap szín
Fehér
Jellemzők
Akkumulátorok támogatott száma
2
Típus
Akkumulátortöltő
Akkumulátor
Akkumlátort tartalmaz
Igen
Tömeg és méretek
Szélesség (max.)
50 mm
Mélység (max.)
68 mm
Magasság (max.)
121 mm
Súly
85 gramm
Hasonlók
Megnézem mindet
#354559
#354559
Varta 57656201421 Mini töltő + 2 db AAA 800 mAh akkumulátor
Varta 57657101451 Plug töltő + 4db AA 2100 mAh akkumulátor
Varta 57906101111 Wireless Charger Multi vezeték nélküli dupla gyorstöltő
Varta 57905101111 Wireless Charger Pro vezeték nélküli gyors töltő
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek
Ars Una EAU 650ml-es 5070 szürke/kék kulacs
Trevi MB 728 világvevő ezüst rádió
Apple iPhone 15 Plus 6,7" 5G 6/512GB kék okostelefon