Tucano BSLOOP15-Z Loop 15,6" azúrkék notebook táska
Maximális kijelzőméret kompatibilitás: 14 " • Párnázott belső: Van
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
BSLOOP15-Z
Márka:
TUCANO
Garancia:
12 hónap
db
Kosárba
Adatok
Fizikai jellemzők
Alap szín
Azúrkék
Egyéb szín
Fekete
Szélesség (max.)
405 mm
Magasság (max.)
75 mm
Mélység (max.)
280 mm
Belső méret (sz x mé x ma)
385 x 30 x 245
Alapadatok
Formátum
Notebook táska
Eszköz kompatibilitás
MacBook Pro 15"
15
6" notebook
Maximális kijelzőméret kompatibilitás
14 "
Vállpánt
Igen
Hordozó fogantyú
Igen
Extra első zseb
Párnázott belső
Típus
Notebook táska
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek