Dahua ASR1101M-D EM (125KHz) kártyaolvasó (segédolvasó) és kódzár beléptető rendszerekhez
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
ASR1101M-D
Márka:
DAHUA
Garancia:
36 hónap
db
Kosárba
Leírás
A kép illusztráció. A termék ettől eltérhet.
alhua
Kártyaolvasó és kódzár
Kapcsolat: RS485 / Wiegand26/34
Kártya támogatás: EM (125KHz)
Vandálbiztos kialakítás (IK08)
Tápellátás: 9-15VDC
Adatok
Alapadatok
Típus
Olvasó / Segédolvasó
Csatlakozó(k)
Csatoló felület
Wiegand / RS485
Egyéb adatok
D sínre szerelhető
Nem
Tápellátás
9-15VDC
Üzemi hőmérséklet
-30°C~+60°C
Szélesség (max.)
85 mm
Mélység (max.)
26 mm
Magasság (max.)
110 mm