Dahua PFS4218-16ET-240-V3 16x 10/100(HighPoE(1,2)/PoE/PoE+ 240W)+2x gigabit/ SFP combo uplink menedzselhető PoE switch
Gyártói cikkszám:
PFS4218-16ET-240-V3
Kosárba
Leírás
A kép illusztráció. A termék ettől eltérhet.
Adatok
Alapadatok
Switch típusa
Menedzselhető
Anyag
Fém
Rack-be szerelhető
Igen
Multicast támogatás
Igen
Hálózati csatlakozás
10/100 Mb/s
QoS
Switch Layer
Layer 2 (L2)
Menedzselhető
WEB alapú kezelés
MAC címtábla
4000 bejegyzés
PoE teljesítmény/port
30,0 W
POE maximális teljesítmény
240 W
Kapcsolódási technológia
Vezetékes
Csatlakozó(k)
Alap LAN csatlakozók típusa
Fast Ethernet (10/100)
Összes LAN port
16 db
10/100 Mbps LAN
16 db
Combo SFP portok száma
2 db
POE portok száma
SFP portok száma (telepíthető)
2 db
Hálózat
Támogatott protokollok
LACP
DHCP
10G támogatás
Nem
Link-aggregáció
Virtuális LAN (VLAN) támogatás
Spanning Tree
Beépített Wi-Fi
Nem
Szabvány
802.3/3u/3ab
802.3x
802.3z
802.3af
802.3bt
802.3at
802.1d
802.1w
802.1q
Biztonság
DHCP
DHCP client
Biztonsági algoritmusok
802.1x RADIUS
SSH/SSL támogatás
Kialakítás
LED-kijelzők
Alap szín
Fekete
Külső tápegység
Tápellátás
Bemeneti feszültség
220
Redundáns tápegység (RPS) támogatás
Teljesítmény felvétel
240W
Jellemzők
Beépített ventilátor
Egyéb adatok
Relatív üzemi páratartalom
10 - 90 %
Működési hőmérséklet-tartomány (T-T)
-10 - 55 °C
POE támogatás
Tápellátás
230VAC
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
440 mm
Magasság (max.)
44 mm
Mélység (max.)
300 mm
Utoljára megtekintett termékek
Ajax Pass BL (100 pcs) 100 db-os fekete közelítő kártyacsomag
KWB 49261708 PREMIUM SDS Plus X 165/100 x 8 mm négy élű fúrószár