Dahua PFS4218-16GT-240 2x100/1000 (HighPoE/PoE+/PoE)+14x 100/1000 (PoE)+2x SFP uplink 240W menedzselhető PoE switch
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
PFS4218-16GT-240
Kosárba
Alapadatok
Switch típusa
Menedzselhető
Menedzsment típus
HTTP/HTTPS
SNMP
Rack-be szerelhető
Igen
Multicast támogatás
Igen
Hálózati csatlakozás
RJ45
QoS
Switch Layer
Layer 2 (L2)
Menedzselhető
WEB alapú kezelés
MAC címtábla
8000 bejegyzés
PoE teljesítmény/port
30,0 W
POE maximális teljesítmény
240 W
Kapcsolódási technológia
Vezetékes
Csatlakozó(k)
Alap LAN csatlakozók típusa
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Gigabit LAN
18 db
Konzol port
RJ-45
POE portok száma
16 db
SFP portok száma (telepíthető)
2 db
Hálózat
Támogatott protokollok
NTP
DHCP
LACP
IGMP
SSH
HTTPS
ARP
Virtuális LAN (VLAN) támogatás
Spanning Tree
Szabvány
802.1q
802.1x
802.3af
802.3at
Biztonság
ACL
IGMP szűrés
Biztonsági algoritmusok
802.1x RADIUS
SNMP
SNMPv3
SSH
HTTPS
SSH/SSL támogatás
Kialakítás
LED-kijelzők
Külső tápegység
Nem
Jellemzők
Beépített ventilátor
Egyéb adatok
Relatív üzemi páratartalom
10 - 95 %
Működési hőmérséklet-tartomány (T-T)
-10 - 55 °C
Szélesség (max.)
440 mm
Magasság (max.)
44 mm
Mélység (max.)
300 mm
Utoljára megtekintett termékek