Hikoki G18DSL-BASIC-115 sarokcsiszoló
Gyártói cikkszám:
G18DSL-BASIC-115
Márka:
HIKOKI
Garancia:
12 hónap Hikoki szervizben
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
•Sarokcsiszoló-Alap gép
•Tárcsaátmérő:115 mm
•Üresjárati fordulatszám:9.100/min
•Max. forgatónyomaték:1,25 Nm
•Tengelyméret:M 14
•Markolat kerülete:182 mm
•Teljes hossz:293 mm
•Gép tömege:1,8 kg
Adatok
Technikai paraméterek
Korong átmérője
115 mm