MEAN WELL LRS-100-24 24V 4,5A 108W tápegység
Teljesítmény: 108 W • Kimeneti feszültség (V): 24 • Kimeneti áram: 4,5 A
Gyártói cikkszám:
LRS-100-24
Márka:
MEAN WELL
Garancia:
24 hónap
db
Kosárba
Leírás
Méretek: 97x30x129mm
Adatok
Alapadatok
Teljesítmény
108 W
Kimeneti feszültség (V)
24
Kimeneti áram
4,5 A
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek