Panasonic RP-HS35ME-W fehér sport fülhallgató
Alap szín: Fehér
Gyártói cikkszám:
RP-HS35ME-W
Márka:
PANASONIC
Garancia:
24 hónap Panasonic szervizben
RP-HS34E
RP-HS35ME
Fehér
Kék
db
Kosárba
Leírás
Termék leírás:
Adatok
Típus
2.0 mikrofonos fülhallgató
Csatlakozó(k)
Kapcsolódási technológia
Vezetékes
USB
Nem
Jack mini
Nem
Jack 3,5mm
Igen
Bluetooth
Alapadatok
Hangerő szabályzó
Igen
Kompatibilitás
Jack kompatibilis eszközök
Nemzetközi védelmi (IP) kód
IPX2
Egyéb
Vízálló
Sportoláshoz kiváló
Technikai paraméterek
Mikrofon elhelyezés
Kábelen
Kábel hosszúság
120 cm
Impedancia
18 ohm
Frekvencia tartomány
10 - 25000 Hz
Érzékenység
109 dB
Hangszóró átmérő
14 mm