Cellect MPCB-MIC-ADAPT-2.4A 2,4A univerzális Micro USB autós töltő + 1x USB aljzat
Típus: Autós töltő • Alap szín: Fekete
Csomag
csomagban elérhetõ
Kifutó termék
csak a készlet erejéig
Mennyiségi egység:
db
Gyártói cikkszám:
MPCB-MIC-ADAPT-2.4A
Márka:
CELLECT
Garancia:
6 hónap
db
Kosárba
Leírás
Tulajdonságok:
Maximális töltés: 2.4A
Bemeneti feszültség: 12-24V
Kimeneti feszültség: 5V / 2.4A
Kábel hossz: 1 méter
Csatlakozó típusa: Micro USB - USB A
Adatok
Alapadatok
Típus
Autós töltő
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fekete
Technikai paraméterek
AC bemeneti feszültség
12 - 24 V
Kimeneti áram
2,4 A
Csatlakozó(k)
Bemeneti csatlakozás
Szivargyújtó
1. csatlakozó típusa
USB A
2. csatlakozó típusa
Micro-USB B
Egyéb adatok
Kábel hosszúság
100 cm
Hasonlók
Megnézem mindet
#236732
#236732
Devia ST330810 Devia Smart dual port USB 3.1A/2xUSB kimenettel fehér autós töltő
Hama 178274 Qualcomm QC 4.0 USB Type-C autós töltő
Baseus Grain 3,1A dual USB fekete autós töltő
SAL SA 060 2.4A univerzális 4x USB autós gyorstöltő
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek