Cellect MPCB-PD18W-BK 18W autós töltő adapter
Típus: Autós töltő • Alap szín: Fekete
Gyártói cikkszám:
MPCB-PD18W-BK
Kosárba
Típus
Autós töltő
Márka kompatibilitás
Univerzális
Eszköz kompatibilitás
Univerzális
Asztali állvány
Nem
Akkumlátort tartalmaz
Nem
Fekete
Anyag
Műanyag
Technikai paraméterek
Teljesítmény
18 W
Vezeték nélküli töltés
Gyorstöltés
Igen
Gyorstöltés verzió
3.0
AC bemeneti feszültség
12 - 24 V
Szivargyújtó
Bluetooth
1. csatlakozó típusa
USB A
2. csatlakozó típusa
USB C
Hasonlók
Megnézem mindet
#190868
#190868
Hama 178274 Qualcomm QC 4.0 USB Type-C autós töltő
Baseus Grain 3,1A dual USB fekete autós töltő
SAL SA 060 2.4A univerzális 4x USB autós gyorstöltő
Axagon PWC-QC5 QC3.0 + 2.4A fekete autós töltő
Utoljára megtekintett termékek