Cellect MPCB-TYPEC-ADAPT-24A 2,4A univerzális Type-C USB autós töltő + 1x USB aljaz
Típus: Autós töltő • Alap szín: Fekete
Gyártói cikkszám:
MPCB-TYPEC-ADAPT-24A
Kosárba
Leírás
Tulajdonságok:
Maximális töltés: 2.4A
Bemeneti feszültség: 12-24V
Kimeneti feszültség: 5V / 2.4A
Kábel hossz: 1 méter
Csatlakozó típusa: TYPE-C - USB A
AC bemeneti feszültség
12 - 24 V
Kimeneti áram
2,4 A
1. csatlakozó típusa
USB C
Megnézem mindet
#154999
#154999
Cellect MPCB-MIC-ADAPT-2.4A 2,4A univerzális Micro USB autós töltő + 1x USB aljzat
Hama 178274 Qualcomm QC 4.0 USB Type-C autós töltő
Baseus Grain 3,1A dual USB fekete autós töltő
SAL SA 060 2.4A univerzális 4x USB autós gyorstöltő
Utoljára megtekintett termékek