Xiaomi BHR6034EU 120W Type-A hálózati töltő
Típus: Hálózati töltő • Alap szín: Fehér
Gyártói cikkszám:
BHR6034EU
Márka:
XIAOMI
Garancia:
12 hónap mobil telefon forgalmazói szervizben
db
Kosárba
Típus
Hálózati töltő
Márka kompatibilitás
Xiaomi
Fizikai jellemzők
Alap szín
Fehér
Anyag
PC
Szélesség (max.)
60,3 mm
Magasság (max.)
63,5 mm
Mélység (max.)
28,4 mm
Technikai paraméterek
Teljesítmény
120 W
Gyorstöltés
Igen
AC bemeneti feszültség
100 - 240 V
Kimeneti áram
6 A
Csatlakozó(k)
Mellékelt kábel(ek)
USB C-típus
1. csatlakozó típusa
USB A
Hasonlók
Megnézem mindet
#310367
#310367
Maxlife TF-0013 Maxlife 2.1A 2xUSB fekete hálózati töltő
Maxlife TF-0012 Maxlife 2.1A USB fehér hálózati töltő
Emos Quick 3A univerzális USB töltő
Hama 200006 "PD" USB Type-C univerzális hálózati töltő
Gyártói leírás
Ajánlat készítése
Nettó ár:
Bruttó ár:
Az ár megadása kötelezõ!
A4
méret
A5
méret
A6
Utoljára megtekintett termékek