Hikoki UC18YFSL ventilátoros akkumulátor töltő
Gyártói cikkszám:
UC18YFSL
Márka:
HIKOKI
Garancia:
12 hónap Hikoki szervizben
db
Kosárba
Leírás
Termékinformációk:
•14,4 V és 18 V akkuhoz
•Csúszótalpas lítium-ion akkuhoz
•Hűtő ventilátor és gyors feltöltési idő
Adatok
Alapadatok
Típus
Akkumulátor töltő
Fizikai jellemzők
Szélesség (max.)
191 mm
Mélység (max.)
180 mm
Magasság (max.)
90 mm
Nettó súly
0,7 kg
Hasonlók
Megnézem mindet
#473352
#473352
Scheppach SDBC2.4A - IXES 20 V 2,4A dupla akkutöltő
Black&Decker BDC1A15-QW 14,4-18V 1,5 Ah akkumulátor töltő
Riwall RAC 220 20V 2,5A töltő
Riwall RAC 540 40V 5A akkumulátor töltő